Autor:

Administrator Admin

Utworzono:

15.10.2017

Gospodarze szybko otworzyli wynik, bo po faulu na Korczyku karnego pewnie wykorzystał Herman. Goście tylko raz sprawdzili czujność Smoka, który obronił strzał Pietrzaka (26 min). Miejscowi okazji mieli więcej, ale brakowało im szczęścia. Po rzucie rożnym Bartuli i główce Korczyka, obrońcy wybili piłkę z linii bramkowej (32 min). Z kolei po indywidualnej akcji Szymonika, Kotlarz obił piłkę, ale Bartula zgrał ją Korczykowi, który jednak przestrzelił (40 min). Dopiero tuż przed przerwą, po wolnym Bartuli, futbolówka odbiła się od poprzeczki, spadła przed linię bramkową, a do siatki wepchnął ją Korczyk. Po przerwie gospodarze kontrolowali grę. Po rzucie wolnym Pyrlik strzałem głową ustalił wynik spotkania.

Jawiszowice – Naroże Juszczyn 3:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Herman 2 karny, 2:0 Korczyk 45, 3:0 Pyrlik 70.

Jawiszowice: Smok – Nalepa, Grabczyński, Bartula (78 Rogala), Bednarczyk (80 Wykręt) – Szymonik, Tworek (68 Kocoń), Herman, Pyrlik, Kuźnik – Korczyk (87 Rychlewicz).

Naroże: Kotlarz – Gąstała (62 Madziała), Pietrzak, Krystian Kwaśniewski, Uczniak (67 Kulka), M. Ferek, R. Drobny, Trybała, G. Ferek (87 Bachul) 0 Kuszyk (65 Kardaś), Romaniak (77 Kamil Kwaśniewski).

Sędziował: Bartłomiej Gębala (Libiąż). Żółte kartki: Tworek, Korczyk – Gąstała, R. Drobny, Kuszyk. Czerwone kartki: Kuźnik (75, niesportowe zachowanie) – Kardaś (75, niesportowe zachowanie).

Widzów: 150.

Inne mecze: Zagórzanka – Żarki 1:2, Nadwiślanin Gromiec – Niwa Nowa Wieś 3:1, Kalwarianka – Zatorzanka 1:1, Halniak Maków Podhalański – Victoria 1918 Jaworzno 0:4, Garbarz Zembrzyce – Dąb Paszkówka 1:0, Tempo Białka –