10.Kolejka JAKO IV Ligi Małopolskiej Dalin Myślenice-LKS Jawiszowice 1:4

Dalin MyśleniceLKS Jawiszowice1:4 (0:3)

Bramki:0:1 Radomski 20′, 0:2 Korczyk 28′, 0:3 Radomski 39′, 1:3 Górecki 50′, 1:4 Frączek 90′.
Żółte kartki:Górecki – Kocemba, Sitko, Liszka.

Dalin:Wyroba – Chochlinski (46′ Cienkosz), Stawarczyk, Kowalski (85′ Stelmach), Biel (75′ Tokarz), Górecki, Jędrzejowski (65′ Malisz), Reczulski, Kałat, Gunia, Sobala.

Jawiszowice:Homelko – Liszka, Pitry, Radomski, Kocemba, Barański (70′ Sitko), Czaicki, Frączek, Hałat, Gąsiorek (46′ Dziedzic), Korczyk (85′ Hankus).

Dzisiaj nasza drużyna LKS Jawiszowice udała się na wyjazd do drużyny Dalin Myślenice gdzie pokazaliśmy jakość i wygraliśmy zdecydowanie 4:1

Mecz początkowo rozpoczął się od badania sił przeciwnika, a następnie przystąpiliśmy do realizacji naszego planu który się w 100% sprawdził

Pierwszego gola w 20 minucie zdobył Łukasz Radomski z rzutu wolnego gdzie idealnie przymierzył po długim rogu, a w 28 minucie Adrian Korczyk wymusił błąd na bramkarzu i sam dokonał egzekucji zdobywając drugiego gola dla naszej drużyny.

W 39 minucie po ładnie rozegranym rzucie wolnym, gdzie Hałat miękko podał do Pitrego a on pięknym pasem wyłożył Radomskiemu do pustej bramki zdobywamy 3 gola i schodzimy do szatni z wynikiem 3:0

Po przerwie przeciwnik wyszedł wysoko na nas i konserwacją tego był gol na 3:1, przeciwnik uwierzył w swoje możliwości i mocno nacierał na naszą defensywę która dzisiaj funkcjonowała perfekcyjnie i bez problemu odpierała naciski Dalinu.

Konsekwencją naszej dobrej gry był gol w 90 minucie Sebastiana Frączka który wykończył silne dośrodkowanie Kocemby i zdobył pięknego gola z głowy