Cenna nauka orlików

W czwartkowe popołudnie w pierwszym tegorocznym sparingu na boisku trawiastym mierzyliśmy się z drużyną Górnika Brzeszcze. Mimo, że przeciwnicy górowali nad nami fizycznie, a kilku ich zawodników dało nam się poważnie we znaki trzeba pochwalić naszych chłopców i dziewczyny za podjęcie rękawicy.

Młodzi jawiszowianie walczyli z dużym zaangażowaniem. Pokazaliśmy kilka niezłych akcji, lecz brakowało wykończenia. Cieszy możliwość rozgrywania spotkań z mocnym przeciwnikiem przed zbliżającą się ligą orlików, która rusza 9 kwietnia.

Skład LKS: Dominik Mynarski, Szymon Chrapek, Jakub Latanik, Hania Kruczyńska, Emilia Klimeczek, Igor Wójcik, Michał Korczyk, Kacper Trzewiczek, Sebastian Majtyka, Antoni Moc, Jakub Grudniewicz, Jan Kuźnik, Mikołaj Pilarski, Jakub Korczyk