Co za mecz!!! LKS Jawiszowice - Tempo Białka 5:3 (4:2)

Mecz rozpoczął się od szybkiej strzelaniny której autorem był Adrian Korczyk. "Korczas" ustrzelił hat-trika zdobywając trzy gole. Pierwsza bramka padła już w 30 sekundzie meczu , kolejne w 7 i 13 minucie, a każdy był piękniejszej urody. Nasza drużyna też nie ustrzegła się indywidualnych błędów, po których przeciwnik trafił do siatki. Najpierw po błędzie obrońcy drużyna Tempo Białka trafiła na 3:1, lecz szybką odpowiedzią popisał się Szymonik pokonując bramkarza uderzając po krótkim rogu. Przeciwnik jeszcze dwukrotnie zdołał trafić do siatki co tylko pobudziło drużynę z Jawiszowic do jeszcze bardziej agresywnej gry, po której w polu karnym brutalnie został faulowany Korczyk, a 11 pewnie wykonał Herman. Mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla LKS Jawiszowice.

Skład: Tlałka, Bidziński, Nalepa, Juszczyk, Kabara, Bartula (65 Wesecki), Wójcik, Herman, Sękowski (70 Adamczyk, 75' Rozner) , Szymonik , Korczyk.