II kolejka Okręgowej Ligi Trampkarzy !!!

Nasza drużyna w niedzielne popołudnie wybrała się na mecz do Łęk z miejscową Sołą.

Początek gospodarzy był piorunujący. Po 5 minutach gospodarze prowadzili już 3:0. Nasza drużyna pokazała charakter w tym momencie i zdobyliśmy dwie bramki. Kontakt dał chłopakom dużego kopa i mimo sytuacji na 3:3 nie udało się wpakować piłki do siatki i doprowadzić do remisu.
Dalszy przebieg to już koncert Soły i nieporadność naszej drużyny w bronieniu. Soła między 20, a 60 minutą meczu zdobyła jeszcze 6 goli, często po naszych prezentach w obronie.

Mimo wysokiej porażki cieszy, że chłopaki ze STARSZYM przeciwnikiem próbują otwierać nisko grę, często cierpliwie budować i nawet zdobyć po takiej akcji trzecią tego dnia dla nas bramkę w końcówce spotkania.