III Memoriał Grzegorza Grzywy !!!

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „J III MEMORIAŁ GRZEGORZA GRZYWY Turniej Pitki Nożnej Oldbojów stadion LKS Jawiszowice 17.09.2022r.. godz. 14:30 Zagrają drużyny oldbojów: LKS Przecieszyn LKS Jawiszowice TS Hejnat KÄty LKS Przetom Kaniów KS Górnik Brzeszcze Dodatkowe atrakcje: dmuchańce dla dzieci, licytacja sportowych gadżetów, grochówka z kuchni polowej WSTĘP WOLNY ZAPRASZAMY!!!”

III Memoriał Grzegorza Grzywy !!!
Jak narazie mamy potwierdzonych 5 drużyn, czekamy na potwierdzenie 6stej. W godzinach porannych odbędzie się Piknik z Okazji Rozpoczęcia Sezonu dla Dzieci Młodzieży i ich Rodzin .
Zapraszamy wszystkich Sympatyków i Kibiców.