Informacja w sprawie przyszłości klubu LKS Jawiszowice !!!

INFORMACJA

W dniu 22.02.2018r w siedzibie klubu odbyło się nadzwyczajne zebranie Zarządu LKS JAWISZOWICE, członków klubu, Strategicznego Sponsora wraz z innymi podmiotami wspomagającymi klub.

Zebranie dotyczyło przyznanej kwota z programu „ Upowszechnianie kultury fizycznej sportu na terenie Gminy Brzeszcze: prowadzenie zajęć sportowych w szczególności dla dzieci i młodzieży, organizowanie imprez sportowo-rekreacyjnych”, w wysokości 11592,14 zł nie jest wystarczająca nawet by pokryć wszystkie opłaty związane z mediami. Przyznana dotacja niweczy trud i zaangażowanie zawodników, trenerów, działaczy, rodziców oraz kibiców w rozwój naszego klubu.

W związku z powyższym podjęto decyzję, że jeśli Gmina Brzeszcze nie podejmie z nami rozmów dotyczących rozwiązania tej bardzo trudnej sytuacji

zarząd LKS Jawiszowice zwoła walne zebranie członków celem prawnego rozwiązania stowarzyszenia.