Liga Orlików na start!!!

W dniu dzisiejszym w V grupie ligi orlików piłkarską wiosnę zainaugurowali orlicy LKS Jawiszowice. Turniej został rozegrany na orliku w Oświęcimiu.

Wyniki:

2:2 AP Champions Oświęcim (Latanik x2)

0:2 Górnik Brzeszcze

1:1 Poręba Wielka (Latanik x2)

1:6 KS Chełmek (Latanik)

W pierwszym meczu mimo prowadzenia 2:0 chłopcom z AP Champions udało się odrobić straty, chociaż mimo tego mieliśmy jeszcze okazje bramkowe. Mimo walki do ostatnich sekund nie udało się sprostać Górnikowi Brzeszcze. Z Porębą Wielką mimo prowadzenia, straciliśmy gola na remis i po mimo wielu szans zawodziła skuteczność. W ostatnim meczu naszym zabrakło już sił chociaż trzeba przyznać, że zaangażowania i woli podjęcia walki nie można im odmówić.

Brawo dziewczyny i chłopaki. Kolejne doświadczenie, kolejne gole. Co do niuansów wyciągamy wnioski i trenujemy dalej

LKS: Dominik Mynarski, Szymon Chrapek, Jakub Latanik, Jakub Grudniewicz, Jakub Korczyk, Emilia Klimeczek, Hanna Kruczyńska, Jan Kuźnik, Mikołaj Pilarski