Manita LKS Jawiszowice !!!!

Dzisiejszy mecz nasza drużyna rozgrywała na wyjeździe z ekipą Victorii Zalas. Drużyna z Zalasu w pierwszej połowie dobrze odpierała ataki jawiszowian i pomimo kilku sytuacji pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli o wiele bardziej zdeterminowani do walki. Pierwszą bramkę zdobył Szymon Rozner, który wszedł na boisko w 58 minucie. Na 2:0 podwyższył Kamil Wójcik, a kolejna bramkę dołożył Andrzej Żupa, który ładnie wymanewrował obrońców z drużyny przeciwnej i lewa nogą uderzył w same okienko. Widać było że Victoria Zalas już miała dość naszych ataków, ale jeszcze raz Rozner pokonał bramkarza ,a zwycięstwo zapieczętował Marcin Szymonik.

Victoria Zalas - LKS JAWISZOWICE 0:5 (0:0)

Bramki: Szymon Rozner x2, Kamil Wójcik, Andrzej Żupa, Marcin Szymonik

Skład: Stachura, Bidziński, Kabara, Nalepa ( 65 Żupa), Tworek ( 85 Wesecki P.) , Szymonik (85 Wesecki K.), Herman ,Wójcik, Bartula (58. Rozner) , Sękowski, Korczyk,