Przedstawiciele naszego Klubu w osobach Prezesa i Wiceprezesa Zarządu Łukasza Włodarskiego i Piotra Rodaka gościli na spotkaniu w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie u Pani Marszałek Iwony Gibas w podziękowaniu za dotychczasową współpracę.
Spotkanie dotyczyło również omówienia dalszej współpracy między UM, a LKSem Jawiszowice i przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasi włodarze przedstawili Pani Marszałek obecną sytuację w Klubie, jak również najbliższe plany na przyszłość.
Mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę z Panią Marszałek Iwoną Gibas. W imieniu Zarządu, Kibiców, Sponsorów i Zawodników oraz Całej Bialo-Zielonej Rodziny DZIĘKUJEMY !!!
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, kwiat i w budynku