Rezerwy LKS - Próba generalna !!!
Do nieodległej Góry udała się nasza "dwójka" na ostatni sparing prze ligą. Patrząc na wynik, porażkę 2:5(0:3), można nie być zbytnim optymistą. Ale po kolei...
Do przerwy straciliśmy 3 bramki mocno pomagając w tworzeniu sytuacji przeciwnikom. Po przerwie i zmianach zespół zdobył kontaktowe gole za sprawą Ariela Wojasa i Kuby Niedzieli(bezpośrednio z wolnego). Mogliśmy się pokusić w tym fragmencie o więcej. Przeciwnicy jednak postawili kropkę nad i dokładając dwie bramki które ustaliły wynik.
W meczu zadebiutowały stroje, które ufundowali Hop&Fun Pan Jakub Malec oraz Pan Adrian Kowalski, właściciel firmy KowalSki - Wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego.
DZIĘKUJEMY PANOWIE !!!
Dziękujemy również za realizację i wsparcie Panu Pawłowi Budniakowi z Teamem
Zapraszamy na najbliższy mecz ligowy - 1. kolejkę Klasy B w sobotę, 20.08 o godzinie 17:00 zagramy U SIEBIE z Koroną Harmęże