Udany turniej skrzatów LKS Jawiszowice

W niedzielę swój pierwszy turniej halowy zaliczyła grupa z rocznika 2009 i młodszych. Na turnieju w Kętach organizowanym przez Football Project zagrało 8 drużyn. Nasi chłopcy w grupie rozegrali trzy mecze - zwycięstwo, porażka i remis, co tylko przez gorszy bilans bramkowy dało 3. miejsce w grupie. W fazie pucharowej oba mecze wygraliśmy co dało nam zwycięstwo w drugiej fazie turnieju o miejsca 5-8. Na wyróżnienie zasługują Kuba Grudniewicz (z 9 golami został Królem Strzelców turnieju) i Antek Moc (5 bramek). Dla wielu chłopców z rocznika 2010 i 2011 był to pierwszy taki turniej w życiu. Wrażenie, ich radość i uśmiechy... BEZCENNE!!!

Mecze LKS:

Footbal Project Kęty A 1:4 (bramka Moc)

FA Czechowice 2:2 ( Moc, Grudniewicz)

Brzezina Osiek 3:1( Moc, Grudniewicz x2)

Hejnał Kęty 5:0 (Grudniewicz x5)

FP Kęty B 3:0 (Moc x2, Grudniewicz)

Skład: Romek Kwaśny, Dawid Dadak, Piotr Biegun, Damian Jędrysek, Paweł Olma, Ignacy Paw, Antek Moc, Jakub Grudniewicz, Mateusz Jarosz Tr. Bartek Kuleta, Szymon Grzywa