Wspaniały weekend drużyn LKS JAWISZOWICE w turniejach halowych.Trzy razy na podium !!!

W sobotę seniorzy

1/2 naszej drużyny LKS JAWISZOWICE zajęła 2 miejsce w turnieju o Puchar Prezesa LKS ORZEŁ WIEPRZ a najlepszym bramkarzem został nasz zawodnim Krzysztof Smok

Zdjęcie użytkownika Jarosław Płonka.

W niedzielę seniorzy

Druga połowa naszej drużyny wystąpiła w dzisiejszym turnieju halowym o Puchar Wójta Gminy Goczałkowice na którym zajęliśmy 3 miejsce a najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcin Herman

Zdjęcie użytkownika Jarosław Płonka.Zdjęcie użytkownika Jarosław Płonka.Zdjęcie użytkownika Jarosław Płonka.Zdjęcie użytkownika Jarosław Płonka.

W niedzielę ORLIKI 1 MIEJSCE

W dzisiejszym turnieju halowym orlików w Rajsku drużyna LKS JAWISZOWICE zajęła 1 miejsce.

Zdjęcie użytkownika Jarosław Płonka.

Relacje z turniejów w późniejszym czasie .