Zwycięski turniej drużyny Żaków LKS JAWISZOWICE w Rajsku !!!

W dzisiejszym turniej żaków drużyna LKS JAWISZOWICE wygrała cały turniej !!!

Gratulacje !!! Tylko tak dalej.

Obraz może zawierać: 14 osób, uśmiechnięci ludzie

Obraz może zawierać: 14 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie uprawiający sporty, buty i boisko do koszykówki

Obraz może zawierać: 15 osób, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport i boisko do koszykówki

W hali w Rajsku odbyły się drugie turnieje w trzecim cyklu oPuchar Zimy w kategorii żaków i skrzatów. Zawody żaków odbyły się w ramach Turnieju oPuchar Wójta Gminy Oświęcim. W zawodach skrzatów nieprowadzono klasyfikacji.

Żacy

Przed turniejem uczczono pamięć o zmarłym rok temu piłkarzu m.in, Korony Harmęże, LKS Jawiszowice, Górnika Brzeszcze, Cracovii Kraków i Unii Oświęcim – Pawle Andreasie.

Tym razem LKS Jawiszowice nie zawiodły ipojawiły się na turnieju. Ta drużyna oraz Korona Harmęże w niedzielnyporanekprezentowały się najlepiej. Wygrały zdecydowanie z innymi rywalami. Między sobą zanotowały remis. Ustalono, że bilans bramkowy nie będzie branypod uwagę. O zwycięstwie w turnieju rozstrzygnął konkurs rzutów karnych.

Również zacięta rywalizacja toczyła się o trzecie miejsce. LKS Skidziń ostatecznie wygrał w LKS Rajsko. Mecz był bardzo wyrównany.

Iskra Brzezinka – LKS Skidziń 0:3

LKS Jawiszowice – Korona Harmęże 1:1

Iskra Brzezinka – LKS Rajsko 1:4

LKS Skidziń – LKS Jawiszowice 0:4

Korona Harmęże – LKS Rajsko 2:0

Iskra Brzezinka – LKS Jawiszowie 0:11

LKS Skidziń – Korona Harmęże 1:5

LKS Jawiszowice – LKS Rajsko 4:0

Iskra Brzezinka – Korona Harmęże 0:5

LKS Skidziń – LKS Rajsko 2:1

Kolejność: 1. LKS Jawiszowice 10 punktów, bilans bramkowy 20:1 wygrany konkurs rzutów karnych z Koroną,

2. Korona Harmęże 10,13:2,

3. LKS Skidziń 6,6:10,

4. LKS Rajsko 3, 5:9,

5. Iskra Brzezinka 0, 1:23.

Skrzaty:

W turnieju skrzatów doświadczenia nabywali i dobrze się bawiły dzieci z DAF Iskra Brzezinka, Iskry Brzezinka, KS Chełmek – debiut w cyklach, LKS Jawiszowice. Tutaj nieprowadzono klasyfikacji.