Intensywny weekend drużyny orlików LKS Jawiszowice !!!

Intensywny weekend drużyny orlików  LKS Jawiszowice !!!

Wczoraj drużyna orlików LKS JAWISZOWICE gościła na sztucznym boisku przy SP nr 5 w Oświęcimiu i podczas mroźnej aury rywalizowała z grupą Gold 2011 Unia Oświęcim.

Do domów wróciliśmy późnym wieczorem , a już dzisiaj w samo południe rywalizowaliśmy na sali przy PZS nr 6 w Brzeszczach z orlikami Górnika Brzeszcze. Dziękujemy trenerowi Kamilowi za zaproszenie.

Po niemrawym początku spotkania, weszliśmy na właściwe obroty. Drużyna Górnika postawiła nam wysoko poprzeczkę i poprzez ambitną grę sprawiła, iż zdobywanie bramek nie przychodziło nam łatwo.

Górnik Brzeszcze - LKS Jawiszowice 4 - 10.

P.S. dziękujemy naszym dzisiejszym kibicom w osobach Ksawerego i Antka. Rola kibiców nie bardzo im pasowała, cały czas rwali się na boisko. Dzisiaj wystąpiliśmy w składzie: Mateusz Płotnicki, Natalia Górka, Tymek Szałaśny ⚽ ⚽ ⚽ ⚽, Kuba Grudniewicz, Kuba Maciej ⚽ ⚽, Kuba Giza, Mateusz Jarosz ⚽ ⚽ i Antek Moc ⚽⚽.