Letni Turniej Piłki Nożnej WERPOL CUP Orlików

Po zimowym turnieju WERPOL CUP, który odbył się na hali w Rajsku przyszedł czas na letni turniej na boisku trawiastym. Rozszerzyliśmy formułę turnieju do 9 drużyn podzielonych na 2 grupy. Obecne były drużyny:

- LKS Jawiszowice I i II

- Górnik Brzeszcze

-Szkółka Piłkarska Brzeszcze

-Hejnał Kęty,

-AP Unia Oświęcim

-AP Champions Oświęcim

-KS Chełmek

-Strumień Polanka WIelka

Turniej był podzielony na dwie fazy: rozgrywki eliminacyjne grupowe i fazę Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Klasyfikacja końcowa:

1. KS Chełmek

2. SP Brzescze

3. AP Champions

4. Strumień Polanka Wielka

5. AP Unia

6. Hejnał Kęty

7. LKS I Jawiszowice

8. Górnik Brzeszcze

9. LKS II Jawiszowice

Nagrody indywidualne:

Król Strzelców - Kacper Siuta KS Chełmek - 19 goli

Najlepszy bramkarz - Dominik Mynarski LKS Jawiszowice

Najlepszy zawodnik - Radosław Oczkowski SP Brzeszcze

Skład drużyn  LKS JAWISZOWICE: Dominik Mynarski, Maciej Nowak - Adam Siwarski, Michał Korczyk, Igor Wójcik, Jakub Latanik, Jakub Dziadkowiec, Mikołaj Pilarski, Hanna Kruczyńska, Jakub Korczyk, Szymon Chrapek, Emilia Klimeczek, Bartek Kozak, Sebastian Majtyka, Jakub Wawro, Krzysztof Dyduch, Norbert Frączek, Sandra Frączek, Kacper Nosal, Jan Kuźnik, Jakub Mańdok, Dawid Szatan, Antoni Moc, Jakub Grudniewicz.

GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom i dziękujemy Kibicom i Rodzicom za obecność i wzorową postawę !!!