Na piątkę ze Skałką Żabnica

LKS Jawiszowice - Skałka Żabnica 5:2

W niedzielne popołudnie nasza drużyna zmierzyła się z drużyną Skałki Żabnica, która występuje w bielskiej lidze okręgowej. Mecz odbył się na sztucznej nawierzchni w Czechowicach -Dziedzicach. Nasza drużyna szybko zdobyła prowadzenie po ładnym uderzeniu Kamila Wójcika z 18 metra. Prowadzenie na 2:0 podwyższył testowany napastnik po długim zagraniu za obrońców. Ładnie skleił sobie piłkę i sprytnie oszukał bramkarza posyłając piłkę w długi róg bramki. Przeciwnik zdołał nawiązać kontakt po naszym indywidualnym błędzie i zdobył bramkę na 2:1 co podziałało na naszych zawodników mobilizująco i bardzo szybko podwyższyli wynik za sprawą gola Marcina Herman z rzutu karnego. Kolejna bramka padła po indywidualnej akcji Marcina Szymonika, który ładnie uderzył na bramkę, ale bramkarz jakimś cudem obronił strzał naszego zawodnika. W odpowiednim miejscu znalazł się testowany zawodnik, który dokonał formalności. Przeciwnicy zdobyli bramkę na 4:2 po rzucie rożnym, a ostatni gol padł po ładnej kontrze i wykończeniu drugiego testowanego zawodnika.

Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla LKS JAWISZOWICE.