Unia Oświęcim - LKS JAWISZOWICE 5:0 w 2 lidze okręgowej Trampkarzy !!!

Trampkarze

II LIGA OKRĘGOWA

Sobotnie przedpołudnie przyniosło sprawdzian dla naszej drużyny w postaci spotkania z liderem rozgrywek Unią Oświęcim

Unia szybko udokumentowała swoją przewagę w pierwszych 15 minutach trzema golami. Dla naszej drużyny pierwsza połowa to tylko dwie szanse na gole po indywidualnych akcjach Kamila Nowaka.

Przed przerwą Unia dołożyła jeszcze dwa gole i można powiedzieć było po meczu. Dzięki porozumieniu trenerów obu drużyn ponad 50 minut mogliśmy grać w przewadze 13 na 11.

Takie rozwiązania są w naszym kraju rzadkie, ale stosuje się je by nadać takim meczom jak ten sens. Dysproporcja w poziomie obu drużyn jest bezdyskusyjna na dzień dzisiejszy. Siłę naszych rywali tworzą chłopcy praktycznie tylko z rocznika 2007. W naszej pierwszej 11-stce zagrało dzisiaj 4 chłopców z rocznika 2009 i 2 urodzonych w roku 2008. Pracujemy na swoją przyszłość ogrywając młodszych zawodników.

Zabieg obu trenerów przyniósł korzyść ponieważ druga połowa zakończyła się remisem 0:0 przy niewykorzystanych sytuacjach dla obu drużyn. Wielkie brawa dla Maćka Nowaka, naszego bramkarza i linii obrony.

Unia Oświęcim - LKS JAWISZOWICE 5:0 (5:0)

KOLEJNY MECZ JUŻ W SOBOTĘ w Jawiszowicach 31.10 o godzinie 10:00 z Hejnałem Kęty.