Czwartym transferem LKS Jawiszowice jest doświadczony bramkarz Arciom Gomelko !!!

Arciom to niewątpliwie ciekawy zawodnik z dużym doświadczeniem gdyż występował w reprezentacji swojego kraju w U-21 i U-23 ale również w takich klubach jak Lokomotiw Moskwa czy też w najwyższej lidze swojego kraju FC Słutsk a także na najwyższym poziomie rozgrywkowym Rosji i Armenii !!!

Arciom Witamy cię w naszej biało-zielonej rodzinie i życzymy samych udanych interwencji !!!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i tekst „udowy Klub Sportowy Jawiszowice Ludowy Klub Sportowy Jawiszowice Luc LAUSNS GMINA BF 5 P.U.H. Werpol. P.U.H. We l JP Ludowy Klub Jawisz P.U.H Werpole rpolsc Ludo”