Prezes PPN Oświęcim Jerzy Dudek przekazał na ręce trenera Marka Chowańca puchar dla naszej drużyny juniorów za zdobycie mistrzostwa w swojej lidze !!!

Prezes PPN Oświęcim Jerzy Dudek przekazał na ręce trenera Marka Chowańca puchar dla naszej drużyny juniorów za zdobycie mistrzostwa w swojej lidze.

Jeszcze raz serdecznie gratulacje dla całej drużyny i trenerów, którzy ją prowadzili w sezonie 2021/2022.

Zawodnikom kończącym wiek juniora życzymy powodzenia w „serie B", a pozostałym sukcesów w lidze juniorów.
Może być zdjęciem przedstawiającym pomnik i tekst „Za zajęcie I miejsca w II lidze Juniorów dla LKS Jawiszowice w sezonie 2021/2022 Oświęcim, 18.07.2022r. PPN Oświęcim”
Może być zdjęciem przedstawiającym stoi