Trampkarze po rewanżu z LKS Przecieszyn !!!
W brzeszczańskiej hali nasi trampkarze po raz drugi w grudniu zmierzyli się z graczami LKS Przecieszyn.
Po raz drugi musieliśmy uznać wyższość przeciwników (2:10) w okresie 90 minutowej gry. Rywal prezentował wyższą kulturę gry raz po raz dzieląc się piłką w efektywny sposób. Nasza drużyna, którą tworzyli powołani na ten mecz zawodnicy zaprezentowała się o niebo lepiej niż przed tygodniem. Najbardziej jednak raziła nasza nieskuteczność pod bramką rywali.
Drużyna trampkarzy trenuje do końca tygodnia, po czym wróci do treningów 5 stycznia
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i na zewnątrz
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki