LKS Jawiszowice gr. młodzików i orlików wzięła udział w Turnieju Noworocznym w Kozach !!!

Dziś na zaproszenie UKS Kozy, za które serdecznie dziękujemy wzięliśmy udział w turnieju noworocznym w kategoriach młodzik i orlik. Najpierw na hali wystąpiła drużyna młodzików i niestety bez dwóch zdań zaprezentowała się poniżej oczekiwań i na pewno poniżej swoich możliwości. Gra w ofensywie mogla się podobać, niestety proste błędy w grze defensywnej całego zespołu kosztowały bardzo wiele. Porażka z LKS Rajsko 3-4 mimo prowadzenia w końcówce 3-1 oraz remis 3-3 z LKS Czaniec przełożyły się na 3 miejsce w grupie i mecz o 5 miejsce, w którym musieliśmy uznać wyższość Zapory Porąbka.

W kolejnym turnieju zaprezentowała się drużyna orlików. Pierwszy mecz i remis 1-1 z Orłem Kozy(późniejszym zwycięzcą całego turnieju), w drugim z kolei pewna wygrana 4-1 z UKS II Kozy dały pierwsze miejsce w grupie. W meczu półfinałowym niestety przegrana z UKS I Kozy i pozostał mecz o 3 miejsce. Tam wygrana 1-0 - AP Zone i trzecie miejsce stało się faktem. Najlepszym zawodnikiem zespołu został wybrany Mateusz Jarosz, a najlepszym strzelcem Tymek (4 gole).

Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówkiObraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie uprawiający sporty, boisko do koszykówki i buty

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją i boisko do koszykówkiObraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją i boisko do koszykówki

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i boisko do koszykówkiObraz może zawierać: 7 osób, w budynku

Obraz może zawierać: 8 osób, boisko do koszykówkiObraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, boisko do koszykówki i buty