LKS JAWISZOWICE na Ekstralidze Talentów rocznik 2012 wśród uznanych klubowych marek !!!

Korzystając z zaproszenia last minute (niedyspozycja Rekordu BB) od organizatorów pojechaliśmy na bardzo mocno obsadzoną Ekstraligę.

Pomni pierwszego Turniej ET w Chełmku zdecydowaliśmy o wystawieniu reprezentacji naszego klubu w tej formułę turnieju.

Wśród 11 drużyn zajęliśmy odległe 10. miejsce jednak musimy Was wprowadzić w szczegóły dzisiejszych wydarzeń.

WYNIKI :

GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ 0:2
AP Górki Śląskie 0:2
UKS AP 21 0:3

Po pierwszych 3 meczach nastroje nie były dobre. W pierwszych dwóch meczach mieliśmy sytuację by strzelić gole jednak byliśmy nieskuteczni. Ale powoli, powoli...

Górnik Zabrze 1:1 (Huber Siuta  )
Dunajec Nowy Sącz 1:1 (Hubert Siuta  -filmowe trafienie)
Akademia Futbolu z Głową 2:1‼️‼️(Hubert Siuta -2 )
Parasol Wrocław 0:0
Śląsk Wrocław 0:6
Barca Academy 0:3
Wisła Kraków 1:4 (Hubert Siuta  )

Jak widzicie 4 kolejne mecze zaliczamy bez porażki, a królem polowania został Hubert Siuta z 5 golami dzisiaj
Szkoda meczu z Dunajcem gdzie w końcówce straciliśmy gola i Parasolem gdzie niejedna okazja była. Wygrywamy z AFG (szkółka Arkadiusza Głowackiego), która w turnieju zajmuje wysokie 5. miejsce. Również remis z Górnikiem Zabrze to dla nas duża sprawa.

Kilka meczów z mocniejszymi rywalami rozpoczynamy realną szansą na gola lecz brakuje skuteczności.

Do Chełmka pojechaliśmy grać z topowymi drużynami z całego kraju. I zdawaliśmy sobie z tego sprawę. Wiemy jednak, że w skali grania powiatowego takie Turnieje są bardzo potrzebne. Śląsk Wrocław to była dzisiaj jakaś inna gra (1 miejsce w Turnieju). Barca Academy to oficjalna szkółka FC Barcelony w naszym kraju. Jesteśmy pierwszym w Powiat Oświęcimski Klubem, który mógł się z nimi zmierzyć i wstydu nie było. Chłopcy pokazali, że umiejętności indywidualne mają z tego samego poziomu.

Skład: Tymoteusz Głąb, Piotr Jarosz, Hubert Siuta, Ksawery Giza, Amadeusz Cała, Antoni Jonkisza oraz Karol Donigiewicz i Miłosz Baran

Trenerem dzisiaj był Szymon Grzywa, a na co dzień z drużyną pracuje trener Paweł Żak

Obraz może zawierać: 9 osób, ludzie stoją, trawa, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: 8 osób, ludzie stoją i na zewnątrzObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa i na zewnątrz