Sparingowe derby z Górnikiem Brzeszcze w trzech kategoriach wiekowych ( skrzaty, żaki, orliki )

Dzisiaj skorzystaliśmy z zaproszenia Górnika Brzeszcze i rozegraliśmy mecze sparingowe w trzech kategoriach wiekowych. Najpierw na parkiet wybiegły składy SKRZATÓW LKS JAWISZOWICE i Górnika BRZESZCZE, następnie w szranki stanęły ŻAKI obydwu ekip i na zakończenie do boju ruszyły ORLIKI.

Wszystkie mecze obfitowały w mnóstwo goli ku uciesze kibiców i samych zawodników. Łącznie we wszystkich meczach padło 30 bramek z czego 21 padło po strzałach zawodników LKS-u.

Dziękujemy Górnikowi Brzeszcze za zaproszenie i słodki poczęstunek na zakończenie sportowych zmagań.

Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport i boisko do koszykówki

Obraz może zawierać: 11 osób, boisko do koszykówki, dziecko i w budynkuObraz może zawierać: 1 osoba, boisko do koszykówki, dziecko, spodenki i w budynku