Trener Jarosław Płonka odchodzi z LKS Jawiszowice. Dziękujemy za te pięć i pół sezonu !!!

W imieniu zarządu, zawodników i kibiców klubu LKS Jawiszowice chcielibyśmy serdecznie podziękować dotychczasowemu trenerowi Jarosławowi Płonce za te wspaniałe ,pełne sukcesów pięć i pół sezonu  współpracy.

Tr Jarosław Płonka podjął się trudnego zadania stworzenia drużyny oraz szkolenia młodzieży od podstaw.W drugim sezonie swojej pracy z zespołem na 65 lecie klubu wywalczył awans do V ligi.W drugim sezonie gry na poziomie okręgówki poprowadził drużyne do historycznego awansu do IV LIGI wygrywając 27 meczy , przegrywając 1. Jako beniaminek zajął bezpieczne 8 miejsce.Drużyna obecnie zajmuje 15 miejsce.

Zarząd klubu wraz tr Płonką po analizie rundy jesiennej wspólnie podjęli trudną decyzję o zakończeniu współpracy.Zdecydowano dać nowy impuls, nowe spojrzenie na drużynę poprzez zmianę szkoleniowca.

Życzymy dalszych sukcesów !!!