ŻAKI LKS Jawiszowice grają PUCHAR ZIMY w Rajsku !!!

ŻAKI LKS Jawiszowice grają  PUCHAR ZIMY w Rajsku !!!

ŻAKI LKS Jawiszowice grają ‼️‼️‼️
PUCHAR ZIMY w Rajsku

Naszymi przeciwnikami byli: Akademia Futbolu z Głową Oddział Babice, Szkółka Piłkarska Brzeszcze, Korona Harmęże i Pogórze Gierałtowice. Po kiepskim początku zdążyliśmy się zaaklimatyzować w rajskiej hali na mecz, dla nas derbowy ze Szkolka Piłkarska Brzeszcze Trenerzy. Mecz dostarczył wielu emocji, po początkowym prowadzeniu, przegrywaliśmy, w kolejnych minutach wyszliśmy na prowadzenie 3:2 i nie trafiliśmy rzutu karnego, ostatecznie remisując 3:3. Świetny mecz dostarczający wielu emocji z pięknymi golami. LUBIMY TO Ostatni mecz to zwycięstwo, o które zawsze gramy i spotkanie z Pogórzem, któremu będąc fair, pożyczamy 1 brakującego do kompletu w składzie zawodnika Dziękujemy za zaproszenie do gry Organizatorom i liczymy na więcej spotkań, grania w kolejnych tygodniach.

SKŁAD: Marcin Wąsik, Tymek Głąb 2bramki, Leon Płonka 4 br, Piotr Jarosz1br, Eryk Bubak, Eryk Ryszka, Emil Pachota 2br, Ksawery Giza, Hubert Siuta 1br, Gabriel Smółka 1br, Mateusz Walusiak, Maks Jekiełek
Trener Szymon Grzywa

Brawo dla Chłopców i Rodziców

Obraz może zawierać: 13 osób, uśmiechnięci ludzieObraz może zawierać: 14 osób, w tym Szymon Grzywa, uśmiechnięci ludzie, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki